Hotel Prameň v Dudinciach láka na Silvester už dnes

Atraktívne pobyty v kúpeľnom meste Dudince za výnimočné akciové ceny. Atraktívne pobyty za priaznivé ceny pripravil na záver roka a Silvestra hotel Prameň Dudince. Kratší relaxačný pobyt na 4 noci od 30.12.2015 do 3.1.2016 stojí 180 eur a dlhší na 10 nocí od 29.12.2015 do 8.1. 2016, ktorý je spojený s rehabilitáciou, stojí len 350 eur.Hotel navyše pripravil na prvé mesiace budúceho roka akciové pobytové balíky, ktoré sú vynikajúcim darčekom pod stromček. Dostávajú ich hlavne rodičia od svojich detí k Vianociam. Relaxačné pobyty na 5 dní s polpenziou začínajú od 125 eur, rekondičné na 5 dní s polpenziou a 10 procedúrami začínajú od 149 eur za osobu.Informovala o tom riaditeľka Hotela Prameň–SIVEK HOTELS v Dudinciach Slávka Bocianová.

Prameň Dudince

,,Darujte sami sebe, alebo svojim príbuzným zdravie v podobe relaxačných a rehabilitačných pobytovnašom hoteli Prameň Dudince. Dostanete tu bohatú ponuku medicínskych a wellness služieb, spolu s moderným krytým bazénom, saunami a vírivkou s hydromasážou a perličkou v Relax centre. Náš hotel s rodinnou atmosférou, nachádzajúci sa v centre kúpeľného mesta Dudince, poskytuje všetky služby pod jednou strechou, za mimoriadne príťažlivé ceny a môže si ich dovoliť naozaj každý. Začínajú sa ozývať prví záujemcovia o silvestrovský pobyt, pre ktorých sme pripravili dve alternatívy-kratší relaxačný pobyt na 4 noci a dlhší rehabilitačný na 10 nocí. Oba pobyty už majú v cene slávnostný silvestrovský večer so zábavou a bohatým silvestrovským menu (aperitív, predjedlo, hlavné jedlo, káva, zákusok, novoročný prípitok, kapustnica). Zábava je pri živej hudbe do neskorých nočných hodín. Pobyty zahŕňajú aj voľný vstup do krytého bazéna s atrakciami – protiprúdom, masážnymi tryskami, chrličom vody, vodným bicyklom. V cene je aj voľné využívanie vírivky, fitness a biliard. Denne zdarma je domáci zákusok ku káve v kaviarni, wi-fi na izbách a internet na recepcii. Pobyt na 10 nocí má navyše v cene aj plnú penziu, lekársku prehliadku a 16 liečebných procedúr,“ vymenovala S.Bocianová.

Dodala, že už teraz myslia na začiatok budúceho roka a preto pripravili v predstihu ponuku pobytov, ktoré sú vhodné ako vianočný darček pod stromček.Zvýhodnené pobyty ,,Zima 2016“ platia od 3.1.2016 do 27.3.2016. Relaxačné pobyty na 5 dní s polpenziou v cene od 125 eur, aj rekondičné na 5 dní s polpenziou a 10 procedúrami v cene od 149 eur v dvojlôžkových izbách a polpenziou už zahŕňajú aj voľný vstup do krytého bazéna s atrakciami, vírivku, fitness a biliard. Zdarma je aj domáci zákusok ku káve v kaviarni, wi-fi na izbách, internet na recepcii. Príplatok za jednolôžkovú izbu je 7 eur na deň, parkovné 3 eura na deň.

„Naším cieľom je, aby sa k nám hostia pravidelne vracali.Preto sa snažíme poskytovať čo najlepšie služby a pripravovať stále zaujímavé pobytové balíčky. Súčasným trendom sú zážitkové darčeky, ku ktorým patria aj rôzne pobyty, či už víkendové, alebo dlhšie.Sú vďačným tipom pod vianočný stromček.Preto aj v prvých mesiacoch budúceho roka ponúkame akciové pobytové balíky, ktoré hlavne rodičia dostávajú od svojich detí k Vianociam.Všetky služby poskytujeme pod jednou strechou, takže aj keď počasie niekedy nie je ideálne, hostia môžu čas príjemne využiť v našom Relax centre.Momentálne sa pripravujeme na koniec roka.Na posledné mesiace-november a december, kde nám zostali ešte nejaké voľné kapacity, ponúkame akciové balíky-relaxačný pobyt na 5 nocí za 120 eur na osobu , prípadne rehabilitačný pobyt s procedúrami za 144 eur.Za cenu jednodenného pobytu u drahej konkurencie tak klient môže u nás relaxovať celý týždeň,“ hovorí S.Bocianová.

Dodáva, že tohtoročná letná sezóna bola celkom úspešná.Hotel bol veľmi dobre obsadený, napriek letným horúčavám, ktoré  v tomto roku boli veľmi dlhé a úmorné.Horúce dni však hostia lepšie zvládali vďaka hotelovému bazénu, kde trávili veľa času.Taktiež predsezónne mesiace sa celkom vydarili, boli o niečo lepšie ako po minulé roky.

„Veľmi sa tomu tešíme, lebo začíname pociťovať, že sa rozbieha hlavne domáci cestovný ruch, ktorý dlhé roky stagnoval.V letných horúčavách hostia trávia čas radšej pri vode a neradi cestujú.Jeseň je však vhodným obdobím aj na spoznávanie okolia Dudiniec, ktoré je veľmi zaujímavé. V spolupráci s miestnou turistickou informačnou kanceláriou sa organizujú rôzne výlety. Atraktívne sú napríklad poľovnícky zámok Antol, B.Štiavnica,
B.Bystrica,Krupina, pamiatková rezervácia Sebechleby, skalné obydlia v Brhlovciach, hrad Čabraď,  Budapešť,“ konštatovala S.Bocianová.

Dodala, že najobľúbenejšími sú liečebno-rehabilitačné pobyty s procedúrami, kde dĺžka pobytu a počet procedúr sa dá prispôsobiť individuálnym požiadavkám.V hoteli Prameň liečia predovšetkým ochorenia pohybového ústrojenstva, poúrazové a pooperačné stavy. Procedúry stanovuje lekár na základe zdravotného stavu klienta. K  štandardným procedúram patrí klasická masáž, perličkový, vírivý a šľapací kúpeľ, cvičenie vo vode – hydrokineziterapia, terapia Bioptronovým svetlom-fototerapia, magnetoterapia, či elektroliečba. Štandardom je aj ultrazvuk, kryogel, parafínový zábal a stacionárny bicykel. Ponúkajú aj procedúry za doplatok, napríklad rôzne druhy masáží- reflexná masáž hlavy, tela, alebo chodidiel, lymfomasáž tváre, horných a dolných končatín, detoxikačná medová, thajská a podvodná masáž. Doobjednať si môžete aj oxyterapiu, plynové injekcie a inhalácie.“

Hotel Prameň zo siete SIVEK HOTELS, je situovaný na juhu stredného Slovenska, v jednom z najteplejších miest na Slovensku, v Dudinciach. Prešiel rekonštrukciou v roku 2000 a 2001, neskôr v roku 2010 bola daná do prevádzky nová prístavba s bazénom, rehabilitačnými priestormi a niekoľkými novými nadštandardnými izbami pre náročnejších klientov.Hotel disponuje cca 90-mi lôžkami, má 46 izieb, prevažne dvojlôžkových, ale k dispozícii sú aj apartmány a jednolôžkové izby. K vybaveniu všetkých izieb patrí TV-prijímač, rádio, telefón s priamou voľbou, sprcha a sociálne zariadenie,chladnička a wi-fi pripojenie. Prístup na internet je aj v priestoroch recepcie. Takmer všetky izby majú balkón. Hostia môžu priamo v hoteli využívať aj kadernícke služby a fitness. Tiež umožňuje rôzne firemné akcie a rodinné oslavy.Pýchou hotela je starostlivo pestovaná kvetinová záhrada s veľkým množstvom okrasných drevín, trvaliek a letničiek. Pre záujemcov o cykloturistiku hotel zapožičiava bicykle. V blízkom okolí Dudiniec je veľa zaujímavých miest, ako vínne pivnice s málo frekventovanými cestami, vhodnými pre cestnú turistiku.

Viac informácií je na: www.dudincepramen.sk

Rezervácie: tel.: +421-45 52 44 100, 0915 532513e-mail: info.pramen@gmail.com

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply