Hotelová sieť Be Live sa odlišuje aj cez „Collection“ a „Experience“

Belive HotelsHotelová sieť Be Live, ktorá ponúka hotely v krajinách ako Dominikánska republika, Portugalsko, Španielsko, Maroko a Kuba, sa rozhodla vytvoriť medzi svojimi hotelmi odlíšenie formou skupín, ktoré odzrkadľuje aj do ich názvov. Aby odlíšili a orientovali už podľa názvu svojich klientov, vytvorili niekoľko skupín. V prípade, ak sledujete hotely v cestovných kanceláriách alebo vo vyhľadávačoch ubytovania, v priebehu najbližších mesiacoch môžu nastať zmeny v ich názvoch ak sa tak nestalo doteraz.

Experience titul
Experience je nové slovo, ktoré sa po novom pridáva do názvov hotelov a charakterizuje ho hodnotenie 4 hviezdičiek a orientovanie na rodiny s deťmi, páry a priateľov. Zameranie je na aktivity a zábavu. Názov s pridaním slova Experience sa mení u viaceých hoteloch na tenerife, Lanzarote, v kubánskom Varadere a v Santo Domingu na Dominikánskej republike.

Collection titul
Collection je opäť novým slovom v názvov niektorých hotelov. Charakterizujú ho služby an najvyššej úrovni komfort, VIP služby a samozrejme 5 hviezdičkové hotely. Názov sa tak mení v hoteloch na Malorke be Live Collection Palace de Muro, v Maroku hotely Be Live Collection Marrakech a be Live Collection Saidia. V Dominikánskej republike sa tým pádom menia názvy troch hotelov a to Be Live Collection Canoa, Be Live Collection Marien a Be Live Collection Punta Cana.

Ďalšie podtituly, či zmena názvov
Be Live rozlišuje aj jednoduchšie ekonomické ubytovanie v hoteloch s troma hviezdičkami. S označením BE SMART nájdeme hotel Be Smart Alea na Malorke a Apartamentos Be Smart Florida na ostrove Tenerife. Mestské hotely City Center nájdete v Madride a v Talavera de la Reina. Hotely Adults Only sú zárukou, že v hoteloch budú len dospelí. Trend hotelov obmedzených len pre dospelých prináša oddych a pokoj. Hotely nedisponujú animáciami a klubmi pre deti a orientujú sa na zábavu pre dospelých.

Foto: Be Live Experience Hamaca, Dominikánska republika

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply