Silvester v kúpeľoch

Súčasná situácia vo svete aj u nás nie je priaznivá pre cestovný ruch. Pretrvávajúca pandémia koronavírusu zastavila chod mnohých prevádzok. BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s., urobili všetky možné opatrenia nato, aby udržali kúpeľné služby pre svojich klientov. V súčasnosti kúpele poskytujú svoje služby klientom zdravotných poisťovní i samoplatcom za podmienok dodržiavania opatrení schválených ÚVZ (Úradom verejného zdravotníctva) SR. Klienti sú pred nástupom testovaní priamo v Bardejovských kúpeľoch a to bezplatne. Pri aplikovaní týchto a iných opatrení a po konzultácii s hygienikmi sa kúpele rozhodli usporiadať aj špeciálny Silvestrovský pobyt na záver roka.

Koncert Balážovcov

Ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských Kúpeľov Tamara Šatanková k tomu poznamenáva: „Tohtoročný Silvester nebude taký ako po iné roky. Namiesto klasického galavečera na aký sú klienti zvyknutí z iných ročníkov, sa bude podávať slávnostná večera a nasledovať bude koncert Balážovcov. Podujatie sa uskutoční s dodržaním všetkých podmienok vyhlášky týkajúcich sa hromadných podujatí. Všetci prejdú cez vstupnú lekársku prehliadku a  budú aj testovaní antigénovými testami. Opatrenia R – O – R ale musia byť zachované permanentne. Napriek obmedzeniam veríme, že si tento pobyt na záver roka nájde svoju cieľovú skupinu.“

Povinné testovanie v kúpeľoch

Dodáva, že silvestrovský pobyt je pre klientov pripravený v dňoch od  28.12. 2020 až 3.1.2021. Na výber je pobyt v hoteli Ozón s procedúrami a wellness na 3 až 6 nocí. Klienti, ktorí prídu 28.12 alebo 29.12.2020, sa otestujú najprv v deň príchodu antigénovými testami a potom – ak budú chcieť absolvovať silvestrovský program medzi 30.12. až 1.1.2021, sa budú testovať znova.

Viac informácií na: www.kupele-bj.sk

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply