Turecko – Okurcalar – hotel Mukarnas

Hotel Mukarnas je výnimočný tým, že nepatrí do žiadnej známej siete a ide si svojou cestou. V štýle jeho loga sú riešené aj mnohé prvky v hoteli. Ide o doslova 5 hviezdičkový hotel v ktorom sa cítite dobre. Služby sú na veľmi dobrej úrovni. Miestni animátori ovládajú viacero jazykov, nie však slovenčinu a češtinu. Jeden z animátorov hovoril plynulo rusky, turecky, nemecky, anglicky a poľsky. Poklona. Hotel disponuje azda všetkým, čo môže kvalitný hotel disponovať. Rozľahlý areál má amfiteáter, veľké šachy, detský park, vedľa hotela aj tenisové kurty, niekoľko bazénov, vodné tobogany, a iné šmýkľavky. Nachádza sa tu aj celkom nebezpečná vodná U rampa na spúšťanie na nafukovačkách. Na tom opatrne.

Pre komfort vám nechýba nič:
Pokiaľ hľadáte bar, ten nočný je od pláže vľavo v hlavnej budove. Pokiaľ dostanete na pláži chuť na hot dog, alebo lievance s bohatou oblohou, je tu stánok, všade prítomná voda. Personál ochotný a milý, všadeprítomný a usmievavý. Celkovo služby hotela sú na veľmi dobrej úrovni, kuchyňa je výnimočná svojou bohatosťou, miest na sedenie je viacero vo veľkej reštaurácií. Nápoje vám personál prináša, ale môže na vás zabudnúť. Pri poriadnom návale nestíhajú rovnako ako v každom inom hoteli. Človek sa v hoteli samotnom nenudí. Animácie ľudí zapájajú nenásilne do zábavy. Okolie je už však chudobnejšie. Oblasť Okurcalar nie je bohatá na obchody, ďalej bližšie smerom na Alanyu je možné zájsť do veľkého bazáru vzdialeného 10 až 15 minút chôdze, kde je mnoho obchodov. Inak v bližšom okolí nie je nič.

Hodnotenie ako v škole vzhľadom ku kategórií a prostrediu
Ubytovanie: 1
Stav zariadenia: 1
Stravovanie: 1
Personál: 1
Vlastné sociálne zariadenie: 1
Celkový dojem: 1

Čas návštevy hotela jún 2011

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply