Bratislavu prezentuje video, ktoré by mal vidieť každý zahraničný turista

Bratislava, videoBratislava je ako mesto plné zaujímavých miest, krás, histórie, budov a príjemných oddychových lokalít prezentované poriadnym videom, za ktoré by sa nehanbil azda nikto. Nechýba prehľad azda ničoho z toho naj, čo v hlavnom meste máme a autori pridávajú ešte viac. Pohľad do niekoľkých ojedinelých podujatí, ktoré sa konajú nie každý deň, čím len dokazujú, že išlo o dlhodobú prípravu s kvalitnou technikou. Nezabudlo sa pritom ani na šport a miestny hokejový klub, zábavu pre mladých, aj keď možno chýba z miestnych atrakcií len ZOO. Veľmi pekné video je spracované tak, že má šancu prilákať aj tých, čo o Slovensku a Bratislave nikdy nepočuli a inak by sa k nej ani nedostali. Určite si ho pozrite.

Slovensko pripaguje veľmi málo materiálov, prípadne len úspech našich hokejistov v NHL, alebo na majstrovstvách, prípadne niekoľko slovenských mien v rôznych sférach. Krásy Slovenska sa nám však nedarí úspešne propagovať dlhodobo. Bratislava však môže aj vďaka dobre spracovaným materiálom, ako je tento, pozornosť zahraničných turistov prilákať s úspechom. Zostáva dúfať, že si k nemu cestu nájdu práve tí, koho by mohlo osloviť.

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply