USA – Miami – Hotel Boulevard

Cenovo dostupný hotel Boulevard je často zobrazovaný na viacerých spotoch, reklamách, alebo je ako súčasť jednej retro ulice často na fotografiách hovoriacich o tejto oblasti pobrežia Miami Beach ako o oblasti zachovávajúcej starý retro štýl známy ako ART DECO. Hotel ťaží najviac asi zo svojej polohy. Nachádza sa pri pláži, vzdialenej cez rušnú ale pomalú cestu. Pláž s jemným pieskom je rozľahlá a prostredie plné možností nákupov, zábavy, oddychu, športovania a podobne. Nie je ďaleko ani Versaceho luxusný dom, pred ktorým ho zastrelil atentátnik, v ktorého blízkosti je aj malé Art Deco múzeum.

Hotel poskytuje jednoduché ubytovanie s posteľou, slabým výhľadom z hotela, zväčša do okien druhého hotela, alebo do steny. Zariadenie hotela je staršie, ale funkčné. Dokonca je tu žehliaca doska a žehlička. Hotel disponuje aj kaviarňou, nemá parkovacie miesta, respektíve má, ale len po dohode s hotelom a za poplatok. Úschovňa batožiny je k dispozícií pri vstupe do kuchyne spôsobom položenia batožiny na vozíček a zamknutie batožiny. Disponuje malou reštauráciou, v cene ubytovania sú aj raňajky. Pozor na cenník v hoteli. Cenník pri raňajkách je zámerne napísaný tak, aby sa z neho nedalo pochopiť, čo je zadarmo a čo nie. Pojem „free“ sa nachádza len niekde. Cena nie je uvedená nikde, vedzte, že drzý personál reštaurácie s vami bude odmietať hovoriť po anglicky a svoje prepitné si zaúčtuje rovno do účtu za raňajky s nápojom, ktoré majú byť zadarmo.

Hodnotenie ako v škole vzhľadom ku kategórií a prostrediu

Ubytovanie: 2
Stav zariadenia: 2
Stravovanie: 3
Personál: 5
Vlastné sociálne zariadenie: 2
Celkový dojem: 3

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply