Bratislava – Hotel Barónka

Hotel Barónka v meste patrí medzi obľúbené hotely a jeden z príkladov nenáročného, ale pritom komfortného a cenovo dostupného ubytovania. Býva miestom konania osláv, plesov a zábav pre viaceré priestory, ktorými disponuje. Veľká konferenčná miestnosť poskytuje priestor aj pre 200 ľudí, menšia pre možno 80 až sto. Nachádza sa v mestskej časti Rača nie ďaleko od centra, ako vysoká budova je hotel viditeľný z blízkeho okolia a azda každý ho pozná. Pokiaľ potrebujete k hotelu navigovať, pozná ho každý v okolí a povie cestu priamo. V jeho okolí sa nachádza niekoľko reštauračných alebo barových zariadení. Samotný hotel pôsobí prijemne, nie príliš zložito.

Klienti hotela dostávajú k dispozícií kartu, s ktorou majú umožnený vstup do kuchyne, do výťahu aj k izbám. Izby sú úhľadné, nenáročné, klasické zariadenie, vlastné sociálne zariadenie a WIFI pripojenie na internet je možné chytiť zadarmo len v niektorých častiach hotela z okolitých budov, prípadne na recepcií a blízkych izbách po dohode s hotelom. Toto pripojenie ale nie je vyskúšané.

Kuchyňa varí chutne, hotelové raňajky boli v našom prípade prestierané, pripravené pre hostí. Priestory bývajú využívané na večierky aj svadby. Zimná terasa s barom pôsobí dobre presvetlene. Priestor na sedenie je aj vonku. Služby personálu sú na dobrej úrovni, ku kategórií hotela je všetko v poriadku. Parkovanie v hoteli na parkovisku cez uzáveru spoplatnené. Uschovanie batožiny v našom prípade bolo možné v kúte na očiach iných hostí. Je však predpoklad na samostatnú miestnosť pre tento účel. K dispozícií sú aj služby Wellness.

Hodnotenie ako v škole vzhľadom ku kategórií a prostrediu

Ubytovanie: 1
Stav zariadenia: 1
Stravovanie: 1
Personál: 1
Parkovanie: 2
Vlastné sociálne zariadenie: 1
Úschovňa batožiny: 2
Celkový dojem: 1

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply