Dovolenka na Seneckých jazerách. To je relax a zábava. A bezpečie

Zima sa s nami pomaličky lúči a je najvyšší čas myslieť na letnú dovolenku. Tráviť prázdniny či voľný čas v zahraničí je moderné a vzrušujúce. Uvidíte tam niečo, čo by ste na Slovensku nikdy nevideli, zažijete to, čo by ste doma nezažili. Na druhej strane dovolenkovať za hranicami našej republiky môže byť často nebezpečné. Vzdialenosti dlhé, cesty nepohodlné.

Senecké jazerá, ubytovanie

I keď je Slovensko známe krásnou prírodou, v súvislosti s ním sa hovorí najviac o horách. Do popredia sa však už dostávajú i naše kúpele, akvaparky a prírodné jazerá, priehrady a nádrže. Na západnom Slovensku medzi nimi vynikajú Senecké jazerá. Nachádzajú sa tu penzióny, k dispozícii sú tiež apartmány a chaty.

Počasie vás už neprekvapí

Je úžasné a upokojujúce len tak si ležať na pláži, blázniť sa vo vode s rodinou, priateľmi a deťmi, vyhrievať sa na slnku, bohužiaľ, niekedy to nie je možné. Vetru a dažďu nerozkážeme. Taký pokus tu už bol, nevydaril sa.

V nečase preto príde vhod vodný svet. A penzión na Seneckých jazerách umiestnený tak, že z neho to budete mať do akvaparku doslova na skok. Keď sa ubytujete v penzióne v Senci, budete mať blízko všade. I na prírodnú pláž, prírodné jazerá a v prípade nepriaznivého počasia i k umelým bazénom a do wellness.

V prípade, ak by ste už mali slnka a vody dosť, vedľa apartmánov na Seneckých jazerách je tenisový kurt, ktorý je k dispozícii pre všetkých hostí a počas celého dňa. Na upokojenie a večernú pohodu sa priamo v objekte nachádza oddychová miestnosť ako stvorená na príjemné posedenie pri káve, vínku a možno i pri niečom tvrdšom. Zvoľníte tempo, zhodnotíte deň a možno sa i zoznámite s ďalšími ubytovanými hosťami. A možno si tam i nájdete priateľov na celý život.

Doma a v bezpečí

Štatistiky hovoria, že Slováci čoraz častejšie zostávajú počas dovolenkového obdobia doma na Slovensku. Našu krajinu vyhľadáva stále viac turistov, a to nielen zo susedných republík, ale i z ďalekého zahraničia. Prečo to robia? No práve preto, lebo je u nás bezpečne, prívetivo, relatívne lacno a krásne. Máme čo ponúknuť iným, prečo by sme si to nemohli užiť i my domáci. Senecké jazerá sú jedným z tých miest, na ktorých sa dá skutočne zrelaxovať a nabrať síl do ďalších životných bojov. Tak si to tam užite.

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply