Kongres v Bardejovských kúpeľoch? Prečo nie!

Na organizáciu kongresu v hoteli je potrebné, aby vybrané miesto spĺňalo náročné požiadavky na služby a kapacity a to nie je ľahké.  Jedným z najnavštevovanejších zariadení v Bardejovských kúpeľoch je kongresový hotel Alexander, ktorý si za prvý rok fungovania získal obľubu aj medzi náročnou klientelou. Je najlepšou voľbou pre konanie kongresu a ďalších eventov na východnom Slovensku – s výnimkou Vysokých Tatier nie je v celom zvyšku Prešovského kraja iný kongresový hotel s takou kapacitou ako Alexander. Pravidelne sa v jeho exkluzívnych priestoroch konajú kongresy, školenia, semináre, workshopy, teambuildingy, obchodné stretnutia, ale aj svadby a zábavy.

alexander-vizualizacia-cest

Zhrnuli sme i niekoľko ďalších výhod, prečo nasmerovať svoj kongres práve do Bardejovských kúpeľov. Bardejovské kúpele sú ideálnym miestom pre všetky formy kongresovej a incentívnej turistiky, ktorá je modernou formou motivácie a odmeňovania zamestnancov, manažérov, obchodných partnerov, spolupracovníkov či top klientov. Sú v blízkej vzdialenosti k ostatným väčším mestám na východe – Košičania to sem majú len 78 km, čo je cca hodina jazdy autom, z Prešova je to 40 minút (cca 40 km),  z Popradu 90 minút (100 km). Hotel Alexander je dokonale vybavený na kongres, zahrňujúc najmodernejšie technické vybavenie – klimatizácia, vysokorýchlostné wifi pripojenie na internet, dataprojektory, ozvučenie, mikrofóny, LCD TV a DVD prehrávač, premietacie plátno, office služby, rečnícky pult, flipcharty a tlmočnícke zariadenie.

A čo je na tom všetkom najlepšie? Je to práve pridaná hodnota – v kúpeľoch hostí okrem pracovných povinností čaká i malá dovolenka. Všetci hostia majú k dispozícii bohaté wellness – whirlpool, fínsku a parnú saunu (v hoteli Ozón saunový svet), ochladzovací bazén, prívalovú sprchu, tropickú a masážnu sprchu, tepidárium, fitness, ale aj širokú ponuku rôznych masáží. A to všetko na mieste s najčistejším vzduchom na Slovensku, 10 liečivými prameňmi a bohatou históriou. Možnosti trávenia voľného času sú široké a vyberie si naozaj každý – pre milovníkov športu kúpele ponúkajú 6 tenisových kurtov, squashové ihrisko, bowling bar, petang, minigolf, požičovňu bicyklov. Bardejovské kúpele vedia zabezpečiť pre hostí aj výlety so sprievodcom do jedného z najkrajších miest Slovenska – Bardejova a blízkeho okolia. Pozrieť si môžu Radničné námestie, ktoré je najvzácnejšou časťou mesta s krásnymi gotickými meštianskymi domami, Bazilikou minor Sv. Egídia – gotickou trojloďovou bazilikou.

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply