Ešte neviete kam na Veľkú noc? Skúste Luhačovice

Veľká noc je našim tradičným sviatkom a zároveň malou dovolenkou vďaka voľným dňom. Nie každý je však zástancom starých tradícií zahrňujúcich šibačku a oblievanie ľadovou vodou. Pre tých, ktorí si chcú užiť sviatky jari bez zhonu, príprav a stresu je tu možnosť stráviť voľno mimo domova, napríklad v kúpeľoch. Výhodou je, že neprídu o tradičné veľkonočné jedlá, ale zároveň sa vyhnú niektorým menej príjemným tradíciám. Mnohé zariadenia si na túto príležitosť pripravili špeciálne, tematické pobyty. Medzi ne patrí napríklad i ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel v Kúpeľoch Luhačovice.

LL-alexandria-dozinky3-cestovanie

Čo vás čaká na Veľkú noc v Luhačoviciach?

Na veľkonočnú nedeľu je pripravený sviatočný brunch formou bufetu s neobmedzenou konzumáciou veľkonočných a regionálnych jedál. Nebude chýbať tradičná veľkonočná plnka, baránok či mazanec. Ako welcome drink sa bude podávať slivovica alebo hruškovica. To všetko za sprievodu cimbalovej muziky. Program spestrí maľovanie a predaj kraslíc. K dispozícii je už len pár miest v Alexandrii. Balíčky služieb v zahŕňajú ubytovanie s polpenziou, jedno veľkonočné hodovanie, veľkonočnú výslužku, kúpeľ s vonnou prísadou, hrejivý obklad chrbta, masáž podľa vlastného výberu a ďalšie procedúry. Pri oboch pobytoch je v cene pitná kúra, voľný vstup do wellness a fitness centra, zapožičanie županu a wi-fi zdarma.

images-alexandria-alexandria-budova-3

Luhačovice patria medzi jedny z najkrajších kúpeľov v Českej republike. Nájdete ich v malebnom údolí chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty. Od ostatných kúpeľov sa Luhačovice líšia silou prírodných liečivých prameňov a krásou priľahlého okolia. Unikátne liečivé pramene radia Luhačovice medzi špičkové liečebné kúpele v celej Európe. Súčasné moderné kúpele ponúkajú nepreberné množstvo spôsobov na načerpanie novej energie. Relax v kúpeľoch si môžete dopriať počas svojej dovolenky rovnako ako cez víkend. Poloha kúpeľov umožňuje hosťom podnikať výlety do okolia za historickými pamiatkami alebo prírodnými zaujímavosťami. Luhačovice nadchnú v každom ročnom období.

Luxusné ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel vznikol spojením tradície a modernej architektúry. Obe tváre kúpeľného komplexu sa vzájomne dopĺňajú. Pôvodná budova prešla rekonštrukciou, ale nestratila nič zo štýlu a atmosféry 30. rokov minulého storočia. Nová časť hotela reprezentuje súčasnú generáciu najmodernejších kúpeľov. Jej zariadenie oživuje dobu Alexandra Veľkého.

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply