Last minute dovolenky – dovolenky na poslednú chvíľu

Niekedy sa nezadarí naplánovať si dovolenku niekoľko mesiacov pred letnými prázdninami. Možno to je aj výhoda. Pýtate sa prečo? Prečo nie je lepšie plánovať si dovolenku dopredu? Viete o tom, kedy pôjdete, viete si nahlásiť dovolenku v práci, viete si vopred nakúpiť potrebné veci na oddych pri mori. Pri last minute dovolenke takéto vymoženosti nemáte. Vtedy to je doslova o dovolenke, na ktorú cestujete za pár hodín. V jeden deň sa ešte opaľujete na záhradke alebo na rodinnej chalupe a druhý deň sa môžete vyvaľovať na pláži pri mori. Aj vy patríte medzi tých vyznávačov last minute dovolenky? Nechávate si to na poslednú chvíľu? V tom prípade vám ponúkame najlepšie last minute dovolenky. Také, ktoré vám nikde inde neponúkajú. Známa cestovná kancelária má v ponuke výhodné last minute dovolenky práve pre vás. Kam by ste tak chceli ísť? Čo tak nasmerovať svoje nožičky na Balkánsky poloostrov?

Korčula, Chorvátsko

Last minute dovolenka do krajiny kde majú kuny
O žiadnych zvieratách nie je reč – to ste snáď pochopili. Hovoríme o krajine skalnatého pobrežia, o krajine, ktorej more nazývame, my Slováci, ako to naše. Už viete o ktorej krajine hovoríme? Predsa Chorvátsku, ktorého skalnaté pobrežie nemá takmer žiadna iná krajina. V Taliansku alebo Španielsku tieto krásy nenájdete. Nenájdete tam ani krásne priezračné more, ktoré v Chorvátsku samozrejme máte. Máte tam krásne kamienkové pláže, nájdete tam množstvo ježkov, na ktorých si samozrejme musíte dávať pozor. Nie, že na nejakého stupíte! Na stránke globtour.sk si môžete vybrať tie najzaujímavejšie last minute dovolenky v Chorvátsku.

Last minute dovolenka do zabudnutého raja
Neviete kde sa nachádza tento zabudnutý raj? Neviete, ktorej krajine sa takto hovorí? Je to krajina kedysi vojnou zvýjaná – krajina pýšiaca sa názvom Albánsko. V tejto krajine sa v posledných rokoch rozširuje turizmus. Nové hotelové komplexy, krásne čisté pláže lákajú aj čoraz viac Slovákov. Pridajte sa k nim a vyberte sa na dovolenku do obľúbeného Albánska.

Balkánska krajina s malou rozlohou
Je ňou krajina s netypickým názvom Čierna Hora. Napriek tomu, že má malú rozlohu, ponúka množstvo krásnych turistických krás, ktoré nesmiete zabudnúť navštíviť. Neváhajte a vyberte sa na last minute dovolenku do hornatej Čiernej Hory. Navštívite niečo, čo ešte mnoho Slovákov nenavštívilo. Buďte jedineční – objavte neobjavené.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply