Ryanair v Bratislave plánuje vybudovať svoju základňu, pribudlo Trapani

arivalsGenerálny riaditeľ spoločnosti Ryanair Michael O’Leary nedávno na konferencii v našom hlavnom meste uviedol, že by v Bratislave na letisku M. R. Štefánika rád vybudoval jednu zo základní Ryanair leteckého prepravcu a to už v priebehu roka 2014. Zvýšiť by sa tak mohol výrazne počet cestujúcich, ktorý by odbavilo bratislavské letisko. Nie len v´daka rozšírenej ponuke, ale aj väčšej prístupnosti leteckého prepravcu na pristávacie plochy. Základňa by letisku mohla pomôcť hneď v niekoľkých smeroch. Samotná letecká spoločnosť však bude mať možnosť parkovať lietadlá, využívať potenciál našej krajiny, blízkosť krajín ako je ČR, Rakúsko a Maďarsko a operovať tak s vyšším úspechom lety aj do ďalších krajín. Práve obohatenie ponuky o ďalšie destinácie zaujíma azda každého cestovateľa. Pri rozšírení počtu letov z Bratislavy, ako aj odbavení, je možné očakávať prijímanie nových ľudí. Spoločnosť Ryanair momentálne nakupuje nové lietadlá a práve ich dodanie bude súvisieť aj s realizáciou plánov vytvorenia nového útočiska známeho nízkonákladového prepravcu, ktorý je v súčasnosti najvýraznejším leteckým prepravcom na Slovensku.

Z posledných noviniek v ponuke Ryanair sme sa mohli naposledy dočkať destinácie Trapani. Prístavné mesto na západe Sicílie si ihneď niektorí Slováci obľúbili a je zaujímavou destináciou, zároveň obohatením pre mnohých už známej ponuky Ryanair.

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply