Suntopia Pegasos World láka turistov na nový akvapark a atrakcie

Suntopia Pegasos World je známy hotel v tureckom letovisku Side. V minulosti niekoľko krát zmenil názov avšak nie pre zmenu majiteľa, či problémy, ale pre fakt, že je súčasťou siete hotelov. Tie boli v minulosti pod názvom JOY, neskôr sa premenovala sieť na TTH a dnes je známa ako Suntopia. V súčasnosti hotel, ktorý ponúka veľmi kvalitné služby a rozsiahle možnosti pre rodiny s deťmi, prípadne miesta pripomínajúce skôr tropické destinácie, láka návštevníkov na jednu zásadnú novinku.

Suntopia Pegasos World

Pôvodných pár šmykľaviek na jar tohto roku nahradil väčší tobogan s niekoľkými dráhami, a tiež špeciálny tobogan, ktorý sa končí výjazdom do hora a zošmyknutím do dojazdovej dráhy a podmienkou jeho používania je nafukovačka. Zároveň tu pribudol aj vodný vír, v ktorom sa vďaka točivému prúdu šmýkate po celom obvode „cibule“ a nakoniec padáte v otvore v strede do bazéna.

foto: © databáza Zaujimavosti.net

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply