Súťaž o zaujímavú knižku turistického sprievodcu po Istanbule

Turecká vlajkaVážení čitatelia, vážime si každú vašu návštevu. Od 10. Marca sa cestovanie.net magazín dostáva pod inú redakciu a pri tejto príležitosti by sme vás v úvode radi potešili súťažou o zaujímavú knižku podrobného sprievodcu po Istanbule. Radosť môže spraviť komukoľvek, čo sa do tureckého mesta na dvoch kontinentoch chystá, alebo ho len chce spoznať cez zaujímavé čítanie s popismi miest, ulíc a odporúčaní. Istanbul je mesto kúziel, vôní, obchodov, histórie…. a našli by sme ešte veľa ďalších hesiel hodiacich sa k tomuto miestu. Získať túto knižku môžete odpoveďami na nasledovné súťažné otázky:

1. Aké je hlavné mesto Turecka
2. O čom by ste si radi prečítali na magazíne Cestovanie.net
3. Kde ste boli doteraz najďalej?

Čo je potrebné spraviť?
Napíšte nám správne odpovede na emailovú adresu sutaz @1q.sk do dňa 30. Marca 2014. Do predmetu nezabudnite uviesť heslo ISTANBUL.

Podmienky
V súťaži sú prijaté len reálne odpovede od reálnych ľudí s existujúcou adresou na území Slovenska. Ako usporiadateľ si vyhradzujeme právo pre zmenu pravidiel. Cena je nevymáhateľná. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom maximálne 1 informácie o novinkách na magazíne Cestovanie.net mesačne. Riadime sa zásadami o ochrane osobných údajov a emailové adresy, či akýkoľvek ďalší údaj mimo emailové adresy nie je archivovaný a zdieľaný s tretími stranami.

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply