Poznáš Slovensko a Poznáš Tatry? Nové vydania spoločenských hier

Myslíte si, že dobre poznáte prírodu, kultúru či históriu Slovenska? Máte radi turistiku a radi objavujete zákutia Tatier? Skúste, otestujte sa a predovšetkým prehĺbte si znalosti vo vedomostno-zábavných hrách Poznáš Slovensko? a Poznáš Tatry? Nové vydania obľúbených spoločenských hier o Slovensku a Tatrách.

slovakia

Poznáš Slovensko?

Poďte sa poprechádzať po Slovensku, jeho vrchoch, dolinách, mestách a dedinách a spoznajte jeho známe aj menej známe miesta.

Poznáš Tatry?

Vyberte sa s nami na turistiku do Tatier a poprechádzajte sa po ich dolinách, osadách a podhoriach. Prejdite hracím plánom a odpovedzte na otázky, ktoré sa viažu k najzaujímavejším tatranským prírodným a kultúrnym zaujímavostiam.

Poznáš Slovensko Poznáš Vysoké Tatry

Pre koho sú hry určené?

Vedomostno-zábavné hrysú určená pre všetky zvedavé deti a dospelých, ktorí majú radi Tatry a radi objavujú ich známe aj menej známe zákutia.

Hra či vedomostný kvíz?

V hrách nájdete dva hracie plány. Jeden pre malých (deti vo veku 6 až 12 rokov) a druhý pre veľkých (pre staršie deti a dospelých). Otázky sú rozdelené do kategórií – príroda, turistika, osobnosti, história, kultúra a umenie a fotohádanky. Nové hry sú doplnené aj o vyše 100 otázok z Rekordov Slovenska a Tatier.

Vyberte sa s nami na potulky našou krajinou a objavte pomocou hier jej známe aj menej známe kúty.

Odkazy:

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply