V Egypte zomreli matka s dcérou z Čiech, príčiny sú stále len špekuláciou

titanic palace36 ročná žena a jej 8 ročná dcéra z Karvinej na severnej Morave zomreli v hoteli Titanic Palace v egyptskej Hurghade. Podľa doteraz medializovaných informácií môže ísť o otravu jedlom, čo momentálne rozširujú aj médiá v Čechách a na Slovensku. Otec rodiny, ktorý sa v noci zobudil a našiel ženu aj dcéru v posteli už bezvládne sám leží v nemocnici. Doteraz medializované dôvody a špekulácie nie sú stále reálne potvrdené. Niekoľko médií vyvoláva vlastné závery, hoci v tom istom článku na záver dodá informáciu o stále nepotvrdenej príčine úmrtia.

Prípad je ojedinelý, keďže žiaden z ďalších hostí konkrétneho hotela nemal žiadne ťažkosti, vrátane aj slovenských, či českých klientov. Prvé informácie priamo z miesta a z vyjadrení muža hovoria o možnej otrave liekmi, ktoré mali pomôcť pri nevoľnosti. Môže ísť o spojitosť s črevnými ťažkosťami. Rodine totiž nebolo včera dobre a preto užili doteraz neznáme liečivo. Akékoľvek príčiny odhaľovať a medializovať práve teraz je predčasné. Prípad zarezonoval viac, než iné úmrtia vo svete práve pre fakt, že hotel patrí medzi populárne aj medzi našimi turistami, čo médiá samozrejme vedia.

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply