Výnimočné prostredie na golf a firemné akcie rovno pod Lomnickým štítom

Toľko atrakcií na jednom mieste a to športových, turistických a voľnočasových aktivít ako je k dispozícii vo Veľkej Lomnici v Hoteli International a golfovom rezorte Black Stork, sa len tak nevidí. Výnimočné prostredie s výhľadmi na tatranské štíty, 27 jamkové golfové ihrisko, footgolf, plávanie, nordic walking, bežecké a cyklistické trasy, v zime aj trate na bežecké lyžovanie a to všetko len 7 km od lyžiarských vlekov v Tatranskej Lomnici. Vďaka 120 hektárom zelených plôch sú tu ďalšie možnosti teambuildingových aktivít. Rovnako wellness,  konferenčné priestory, kuchyňa s gurmánskymi špecialitami a cukrárenskými produktmi z dielne vlastných cukrárok.

Zázemie pre relax, školenia a eventy 

Hostia sa môžu zrelaxovať v hotelovom wellness s vnútorným aj  vonkajším bazénom s unikátnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Stres sa tu dobre vyplaví vo wellness centre s vírivkou a protiprúdom, suchou, parnou a infra saunou, tepidáriom, posilňovňou a originálnymi thajskými masážami.

Dobroty z regiónu

Gurmáni iste ocenia lahodné pokrmy miestneho šéfkuchára v Hoteli International. V ponuke je ochutnávka vín, tatranského čaju, alebo lokálnych pív so živou hudbou. Na výber sú tradičné špeciality z podtatranského regiónu a lahôdky z rôznych druhov mäsa, rýb a zemiakov.

Zážitky

Black Stork má k dispozícii aj golfovú akadémiu s profesionálnym trénerom. Za 3 dni môže návštevník získať zelenú kartu a vyskúšať si hru na turnaji pre negolfistov. Golfisti si zase môžu zahrať nielen golf, ale sa aj zabaviť na nočnom golfovom turnaji.

,,Atraktívna je aj rybačka na jednom z jazierok na ihrisku. Návštevníci sa na golfových autíčkach privezú k jazierku a metódou „chyť a pusť“ sa zabavia. Po rybačke si môžu dopriať grilovačku na terase s výhľadom na Lomnický štít a oddych vo wellness až do polnoci. V indoor bare hotela sa hrá golf na golfovom simulátore i v zime. Vyskúšať sa tu ešte dá footgolf,  joga, nordic walking, beh a cyklistika. To  všetko aj s inštruktormi na zelenom golfovom ihrisku a priľahlých lesných cestách,“ hovorí riaditeľ Hotela International Ján Chmelnický.

Kým ihrisko nepokryje sneh, dá sa hrať golf na 9 zimných grínoch. Vyskúšať si možno aj nordic walking. Keď napadne sneh na ihrisku  upravujú takmer 15 km bežeckých lyžiarskych dráh. Vtedy je k dispozícii i jazda v psích záprahoch. V lese, v okolí ihriska je možné tiež využiť bicykle (aj e-bike). Objednať sa dá i poľovačka – ale mimo národného parku. K dispozícii je aj aquafitnes a jóga s certifikovanými inštruktorom, či vianočné večierky.

Výborná dostupnosť

Z hotela je blízko do lyžiarskych stredísk v Tatrách alebo Ždiari. Hotel je dostupný pre návštevníkov nielen autom. Do rezortu sa dá dostať lokálnym vlakom z Popradu. Ten stojí hneď pri vstupe do areálu alebo recepcia zabezpečí iný transfer.

Viac je na : https://www.international.sk

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply