Zažeňte jarnú únavu pobytom na čerstvom vzduchu

Blížia sa veľkonočné sviatky a s nimi možnosť vyraziť si so svojou rodinkou na jarnú dovolenku. Tí, ktorí trpia jarnou únavou by mali zvoliť relax niekde na horách. A nielen tí. Pobyt na čerstvom vzduchu prospeje určite každému.

Salamandra Hotel

V zime sme si moc prechádzok a turistiky neužili. S blížiacimi sa jarnými mesiacmi nás to láka vyraziť von. Slniečko začína postupne vyhrievať vzduch a my sa tešíme ako postupne zhodíme teplé zimné oblečenie a vymeníme ho za pohodlnejšie prechodné. Namiesto ťažkých zimných búnd si na seba oblečieme mikiny, či vesty a vyrazíme von.

Krásne prostredie, ktoré doslova láka na strávenie príjemnej jarnej dovolenky plnej relaxu je určite oblasť Štiavnických vrchov. Pri potulkách prírodou sa môžete vybrať náučnými chodníkmi po trasách rôznej náročnosti. Ak sa Vám nechce chodiť pešo, alebo Vás turistika neláka, tak si môžete vyskúšať miestne cyklotrasy, ktoré Vás prevedú nádhernou prírodou Štiavnických vrchov. Čerstvý horský vzduch Vám pomôže prekrviť celé telo a Vy sa tak ľahšie zbavíte jarnej únavy a dostanete sa rýchlo do formy.

Ak ste ešte nenavštívili túto krásnu lokalitu, tak sa tam skúste vybrať a stráviť príjemnú dovolenku v hoteli, ktorý sa nachádza blízko Štiavnice. V tomto hoteli nájdete širokú ponuku wellness služieb nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Detský wellness ponúka bazén s detskými šmykľavkami spolu s ďalšími vodnými atrakciami. Dokonca si malý školák môže vyskúšať aj špeciálnu aróma masáž, ktorá je určená pre deti školského veku.

 

Po príjemne strávenom dni si v miestnej reštaurácii môžete vychutnať dobré jedlo, ktoré Vám pripraví známy slovenský šéfkuchár. V bare Vám určite veľmi ochotne predajú kvalitné víno, ktoré si môžete zobrať zo sebou na izbu. Po takto strávenej jarnej dovolenke na čerstvom vzduchu sa budete cítiť ako znovuzrodení.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply