Bardejov a okolie majú nový propagačný film

V dňoch 26.1. – 29.1.2017 bude na 23. medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v bratislavskej Inchebe prezentovať svoj nový propagačný film „REGIÓN ŠARIŠ BARDEJOV A OKOLIE“ miestna oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) „ŠARIŠ“ – Bardejov. Slávnostne uvedený bol v galérii Poľsko-slovenského domu (KTC) na Radničnom námestí v Bardejove už 12. 1. 2017 a o jeho vznik sa postarala Bardejovská televízna spoločnosť, s. r. o.   

Návštevníci regiónu si ho nájdu aj v turistických infocentrách okresu Bardejov a bude propagovaný aj v hotelových infokanáloch, spoločenských priestoroch a na recepciách v Bardejovských kúpeľoch v hoteloch Alexander, Ozón a Astória a na kolonáde. V meste Bardejov bude k dispozícii v Hoteli pod Bránou.

O filme

Na propagačnom DVD REGIÓN ŠARIŠ BARDEJOV A OKOLIE sa Bardejovskej televízii podarilo zachytiť najkrajšie miesta bardejovského regiónu. V celkovej dĺžke 6 minút sú na DVD spolu 3 propagačné snímky, z ktorých každá trvá 2 minúty. Zachytené sú na nich Bardejov, Bardejovské kúpele a Pamiatky – drevené kostolíky, bazilika Svätého Egídia, skanzen, radnica, múzeum… Propagačný film dobre zapadá do mozaiky publikácií, aktivít a podujatí, ktoré vytvárajú informačný mix a majú prilákať do tohto regiónu ďalších turistov.

Videá sú na vzhliadnutie na: 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply