Veľká cena cestovného ruchu – ocenené Luhačovice i Jáchymov

Kúpele Jáchymov a Kúpele Luhačovice, ktoré spolu tvoria najväčšiu kúpeľnú skupinu v Českej republike, opäť uspeli na Veľkej cene cestovného ruchu 2016/2017. Liečebné kúpele Jáchymov dostali prvé miesto za produkt „Dovolenka v Krušných horách“, ktorý postupnými krokmi dosiahol súčasnú podobu. Celoročne ponúka prepojenie voľnočasových aktivít v Krušných horách s ubytovaním, polpenziou a relaxáciou v kúpeľoch Jáchymov. Produkt využíva novo zrekonštruovaný penzión Dagmar s vlastnou reštauráciou a wellness zónou a hotel Astoria s novými priestrannými apartmánmi s kuchynkou v blízkosti aquacentra a k dispozícií je variant pre dospelých aj pre deti.

V kategórii najlepší kúpeľný a wellness balíček získali  Kúpele Luhačovice druhé miesto za produkt „Víkend pre single cestovateľov v hoteli Alexandria“. Pobyt Víkend pre single cestovateľov v hoteli Alexandria sa radí k výnimočným produktom na českom trhu vzhľadom k cieľovej skupine, na ktorú sa zameriava. Umožňuje účastníkom otvoriť nové obzory a lepšie poznať seba samého. Hostia sa stretávajú ráno pri raňajkách a večer pri večeri a zapájajú sa do spoločenských aktivít podľa nálady (účasť je dobrovoľná). Obsah bol pripravený tak, aby maximálne využil všetky prednosti luxusného ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotela.

Velká cena cestovního ruchu 2017 - předávání cen 2_1579x1050

Slávnostné odovzdávanie cien sa konalo vo štvrtok 19. 1. 2017 v Brne. Súťaž je vyhlasovaná vydavateľstvom C.O.T. media a Veľtrhy Brno v rámci veľtrhov GO a Regiontour. Cenu za Liečebné kúpele Jáchymov, a. s., prevzal obchodný riaditeľ Martin Záhořík, ktorý k tomu uviedol: „Dynamický rozvoj voľnočasových aktivít v Krušných horách, najmä v oblasti Klínovca vedie našu spoločnosť Liečebné kúpele Jáchymov k podpore infraštruktúry pre aktívne založené rodiny s deťmi a športovcov.“

Za Kúpele Luhačovice, a. s., cenu prevzal výkonný riaditeľ Ing. Jiří Dědek, MBA, ktorý povedal: „Novinkou nastávajúceho roka je Víkend pre single cestovateľov v hoteli Alexandria. Snahou bolo odlíšiť sa od ostatných wellness pobytov na trhu a ukázať, že relaxácia bez partnera alebo priateľov nemusí byť nuda. Počas vybraných víkendov tohto netradičného pobytu je pripravený organizovaný program s profesionálnym koučom s cieľom priblížiť kúpele singles a sólo hosťom, ktorí môžu počas spoločných aktivít, prechádzok či večere spoznať nových ľudí a priateľov.“ Ďalšie informácie o pobytoch a ocenení získate tu.

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply