Bardejovské kúpele – navštívte ich do konca marca

Ak uvažuje nad návštevou kúpeľov alebo dovolenke na Slovensku, oplatí sa venovať pozornosť mimosezóne v kúpeľných zariadeniach. Bardejovské kúpele si totiž môžete do konca marca užiť za zvýhodnené ceny (-15% na všetky liečebné balíčky). Zľava je poskytovaná z už aj tak výhodných mimosezónnych cien pri nezmenenej kvalite poskytovaných služieb. Cenníkové ceny pre samoplatcov sa pritom nezmenili a ostali na úrovni roku 2016, zaujímavé sú i pobytové balíčky v novom kongresovom hoteli Alexander. Pre klientov v skupine B sa ceny ich zvýšili o symbolické 1 euro na deň pobytu.

Bardejovské kúpele poskytujú skutočný oddych a hodnotné služby v peknom prostredí. Príjemne sa v nich relaxuje a čerpá nová energia a zážitky. Poskytujú komplexnú liečebnú starostlivosť pre dospelých aj detských pacientov a príspevkovú liečbu pre poistencov všetkých zdravotných poisťovní. Samoplatcom ponúkajú širokú škálu liečebných, relaxačných, víkendových a wellness pobytov. Bardejovská minerálna voda je prírodná-liečivá, slabo až stredne mineralizovaná, hydrogénuhličitanovo-chloridová, sodná, železitá uhličitá, studená, hypotonická, so zvýšeným obsahom kyseliny boritej. Zo všetkých slovenských kúpeľov majú Bardejovské najširšie indikačné zameranie.

Čo všetko nájdete v týchto kúpeľoch?

Základné liečebné procedúry sú poskytované v špičkovo vybavenom Balneocentre, do ktorého je prístup spojovacími chodbami ,,v papučkách“ z troch hlavných kúpeľných hotelov-Ozón, Alžbeta a Alexander. V sezóne funguje aj vonkajšie kúpalisko. Najatraktívnejším zariadením je však Wellness spa v hoteli Ozón s vodným a saunovým svetom. Vodný svet tvorí rekreačný a kľudový bazén s atrakciami, ako sú vodná čaša, vodné delo, hydromasážne trysky, dnová perlička, rúrkové ležadlo, sedacia lavica so vzduchom, protiprúd, podhladinové LED osvetlenie zabudované do stien bazéna, ale tiež detský bazén s atrakciami. Saunový svet tvoria sauny ako suchá, parná, bylinková a súčasťou je aj jednostupňová infrasauna, tepidárium, Kneippov šľapací kúpeľ, ľadové vedro, prívalová sprcha, tropická a masážna sprcha. Aj kongresový hotel Alexander má svoje vlastné wellness, aj keď o niečo menšie ako Ozón, ktoré však môžu hostia Alexandra tiež zdarma využívať.

sauna02

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply