Dámska obuv na dovolenku: Zbaľte si topánky do lietadla aj na pláž

Topánky sú neoddeliteľnou súčasťou každej dovolenkovej batožiny. Predovšetkým dámy milujúce módu sa môžu práve na dovolenke poriadne topánkovo odviazať, no aj tie skôr praktické ženy sa musia pred dovolenkou zaoberať otázkou obuvi.

Dovolenka, zbalenie obuv zbalený kufor

Či už máte v pláne prejsť všetky možné pamiatky alebo budete len relaxovať na pláži, budete určite potrebovať aspoň dva páry. Aká dámska obuv na dovolenku je potrebná?

Rady by ste si na dovolenku zabalili tie krásne nové dámske sandále na ihličkovom podpätku? Tak na to veľmi rýchlo zabudnite. Ihličkové topánky si vezmete maximálne jedenkrát na párty alebo na posedenie v bare a v kufri vám len budú úplne zbytočne zaberať miesto. Navyše nová dámska obuv na dovolenku nie je príliš vhodná. Nemáte ju ešte rozchodenú, a tak z nej len zbytočne budete sklamaná.

Aká obuv je najlepšia na dovolenku?

Namiesto podpätkov stavte radšej na pohodlie. Zbaľte do kufra také topánky, o ktorých viete, že vám nespôsobia otlaky a nebudú vám dovolenku znepríjemňovať. Navyše si dobre premyslite, či ich využijete viac ako len jedenkrát.

Dovolenka, zbalenie obuv

Základom sú topánky bez podpätku. Presne v takých môžete bez problémov preskúmavať dovolenkovú destináciu. Hodia sa vám teda dámske sandále, no majte pripravené aj tenisky či espadrilky s jutovou podrážkou. Tie využijete nielen na príjemné večerné prechádzky, ale aj do lietadla.

Dobré je mať po ruke aj plnú obuv

Oceníte ju v prípade, že sa výrazne zmení počasie. Ak do espadriliek investujete a vyberiete si kvalitný materiál, pokojne v nich môžete stráviť aj takmer celú dovolenku.

K vode si určite vezmite žabky, ktorým vôbec nevadí ani to, ak ich namočíte. Nie ste ich fanúšikom? Nevadí. Môžete dať prednosť elegantnejším kúskom a vybrať si napríklad šľapky alebo sandále na klinovom podpätku.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply