Oddýchnite si s cestovnou kanceláriou Solvex

Kedykoľvek počas roka sa môžete rozhodnúť, že chcete ísť na dovolenku: neváhajte a určite využite profesionálne služby cestovnej kancelárie Solvex. Názov sa vám už iste zdá povedomý. Spokojní a oddýchnutí klienti však hovoria za všetko a sú teda aj tou najlepšou reklamou.

More, pobrežné mólo a článok pre solvex

Kam vás zoberie?

Páčia sa vám  grécke ostrovy Kréta či Rodos alebo máte radi skôr klasiku v podobe Chorvátska či Čiernej Hory? Ak ste nároční, pokojne sa vyberte na luxusnú dovolenku do Turecka alebo navštívte Taliansky Jadran, Kalábriu a Sicíliu. K top destináciám sa zaraďuje aj Bulharsko, ktoré je stálou cieľovou lokalitou tejto cestovnej kancelárie.

So svojimi pieskovými plážami a nádherným morom láka čoraz viac turistov, ktorí sú zvedaví aj na túto časť sveta. Sympatické prímorské mestečká, prechádzky pri západe slnka, milí krajania, dokonalá obsluha, perfektné služby či už tie ubytovacie alebo v oblasti gastronómie. Do krásnych zážitkov sa jednoducho oplatí investovať!

17 rokov na trhu

Skúsenosti v podobe 17 rokov na trhu sú tým najmenším dôkazom, že cestovná kancelária Solvex je spoľahlivý partner na všetky vaše cesty.  Pokiaľ ide o zaslúženú dovolenku, na ktorú sa po celý rok tešíte, tak jedine s profesionálmi. Predsa je to čas, keď nielen spoznávate nové krajiny a ľudí, ale ste spolu ako rodina a partia a konečne máte možnosť spoločne zdieľať super dni a zážitky.

Zrevitalizovať svoje sily, ducha, buď formou aktívneho oddychu v podobe výletov i turistiky alebo pasívne – spôsobom sladkého leňošenia na ležadle s perfektným výhľadom na more. Iba vy, slnko, šum mora a zvuk čajok.

Iba s renomovanými leteckými spoločnosťami

Zahoďte svoje obavy a možno i strach, pretože Solvex lieta iba s významnými spoločnosťami, ktorým rozhodne môžete veriť. Odlety z Bratislavy, Popradu, Košíc i zo Sliača, no aj z Prahy, Brna či Ostravy – stačí si vybrať miesto, ktoré vám najviac vyhovuje.

Pečať Bonity je prestížne ocenenie, ktoré získala vďaka hodnoteniu zákazníkov a spomedzi veľkej konkurencie sa zamestnanci tejto spoločnosti môžu tešiť z toho, aké kvalitné služby ponúkajú. Všemožné certifikáty sú len dôkazom toho, že odborná spôsobilosť, skúsenosti a naozaj dobre vykonávaná práca sú tu na prvom mieste. Vďaka tomu všetkému sa na svojej dovolenke cítime príjemne, bezpečne a pri akomkoľvek probléme sa s dôverou môžeme obrátiť na kompetentných, ktorí nám ochotne pomôžu. Dostaneme presne to, čo očakávame – kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku.

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply