Hotel Papillon Zeugma budú rekonštruovať, v 2015 s podtitulom RELAXURY

Hotel Papillon Zeugma v tureckom letovisku Belek, ktorý sa mimochodom nachádza v rovnakom letovisku, ako aj jeho súrodenci Ayscha a Belvil, sa čoskoro dočká rekonštrukcie. Práve v tejto chvíli sú v ňom ubytovaní poslední klienti, ktorí si užívajú všetky služby bez akýchkoľvek obmedzení so všetkým čo treba. To jediné, čo nemajú klienti k dispozícií je pontón upevnený na mori, ktorý slúžil plavcom ako cieľ. Všetky ostatné služby zostávajú až do zatvorenia hotela bez zmien. Už v novembri sa naplno začne s rekonštrukciou obľúbeného hotela, ktorý vďaka nej získa celkom iný vzhľad. podtitul RELAXURY odkazuje, že htoelové izby a služby ponúknu ešte väčší luxus než doteraz. Trojica 5 hviezdičkových hotelov sa zrejme dočká postupne rekonštrukcie, hoci ani jeden hotel vyslovene nepatril do starého železa. Pozrite si fotografie a vizualizácie pripravovaných zmien v hoteli.

Papillon Zeugma od mája roku 2015 ponúkne nasledovný vzhľad izieb a areálu:
Hotel Papillon Zeugma 2015
Papillon Zeugma 2015

Papillon Zeugma 2015

Papillon Zeugma 2015

Papillon Zeugma 2015

Hotely Papillon
všetky tri 5 hviezdičkové hotely siete Papillon v Turecku sa nachádzajú v letovisku Belek neďaleko Antalye. Sieť hotelov oslavuje už 20 rokov svojej existencie a zaujímavá je určitou úctou k zákazníkom, ktorá nemusí byť až tak bežná, čo sa hotelového bývania a dovoleniek týka. Starostlivo si vedú aj databázu stálych klientov. Hotel Ayscha je ideálny pre rodiny s deťmi a mladých ľudí túžiacich po zábave, Belvil je ideálny hlavne pre deti a viacdetné rodiny, prípadne pre kohokoľvek, čo má rád tobogany rôznych tvarov, pláž a dobré jedlo. Deti si v ňom prídu na svoje pre bohaté možnosti a detský klub. Zeugma je primárne určená pre ľudí, ktorí nevyhľadávajú hluk a hlasnú hudbu pri bazéne, volia pravidelné, no nenásilné animačné programy, pokojnejšiu atmosféru, nechýbajú dva tobogány (v príprave ich má byť na sezónu 2015 viac) a typický návštevník hotela je náročný sebavedomý dovolenkár. Hotely Zeugma a Ayscha sa nachádzajú približne 1 km od seba, hotel Belvil je vzdialený približne 11 kilometrov. všetky tri hotely disponujú kultúrnymi podujatiami a vystúpeniami profesionálov.

zdroj foto: http://www.papillon.com.tr

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply