Nemrhajte čas hľadaním Wifi na dovolenke, využite Wi-Fi psa

Sponzorovaný článok: Mali ste už na dovolenke problém nájsť wifi? Spojiť sa s rodinou, pochváliť sa fotografiami na sociálnej sieti, alebo skontrolovať pracovný email? Všetko môže vyriešiť prenájom psa špeciálne vycvičeného na vyhľadávanie, či presnejšie vyňuchanie WIFI signálu.

WI-FI Dogs služba

Prenajali by ste si Wi-Fi psa?
Vtipné video je v podobe akéhosi zábavného dokumentárneho filmu predstaví Josého spoločnosť s naozaj originálnym podnikateľským zámerom. So sídlom niekde na španielskom pobreží ponúkajú psíkov rôznych plemien, ktorých ňufák nájde wifi pripojenie za vás. Josému pomáha vo výcviku jeho kamarát Santiago a manželka Rosa. Pri zakladaní firmy Wi-Fi Dogs mu boli inšpiráciou šialenosti, ktoré sú ľudia schopní spraviť pri hľadaní bezdrôtového pripojenia na internet… Ale povedzme si na rovinu, kto by si chcel dovolenku komplikovať vyhľadávaním wifi, keď to ide aj inak? Letné video dáva odpoveď.

Ku videu vznikli aj originálne stránky, ktoré na prvý pohľad naozaj vyzerajú, akoby boli vytvorené pre skutočne existujúcu malú firmu chlpatých štvornohých Wi-fi stopovačov. Na webe http://www.jose-dogs-the-best-for-to-find-wifi.net/ sa návštevník stretne s jednoduchým konceptom, ktorý však prepne na ponuku poskytovateľa telekomunikačných služieb. Ak sa s niečím takým stretávame v Nemecku, možno čo chvíľa podobný nápad dorazí aj k nám. Prichádza leto a to nebudeme jediní, čo túto menšiu revolúciu v dostupnosti internetového pripojenia privítajú.

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply