Na Mallorce zostali Slováci, štrajk vo Francúzsku ovplyvňuje dopravu

Mallorca MoreNa Mallorce zostali visieť slovenskí turisti, ale aj ďalší zahraniční turisti, ktorých lietadlo pre štrajk vo Francúzsku nemohlo odcestovať. Linka operovaná známou nízkonákladovou leteckou spoločnosťou medzi Mallorcou a Bratislavou včera neodletela, keďže vo francúzsku prebiehajúci štrajk v leteckej doprave ovplyvnil prevádzku ďalších spoločností. Rovnaký problém mali aj Slováci, ktorí na Mallorcu cestovali z Bratislavy a na mieste mali zakúpený pobyt. Problémy a obmedzenia pre dopravu sa netýkajú liniek cestovných kancelárií, ktoré operujú priamo z Bratislavy na Mallorcu prostredníctvom českých leteckých spoločností. Zrušené sú aj lety do Francúzska, najmä do Paríža od včera.

V súčasnosti sa dá na Mallorcu dostať letom z bratislavského letiska operovanom cestovnými kanceláriami. Samostatné letenky nachádzame na Facebooku CK Kartago tours ešte ako voľné. Informácie o zrušených letoch poskytuje aj stránka bratislavského letiska M. R. Štefánika.

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply