Ak neviete kam sa vybrať na Silvestra, inšpiráciou sú Luhačovice

Luhačovice sú obľúbenou destináciou ako v lete, tak i v zime. Návštevníci sa tam radi vracajú a silvestrovské pobyty sú mimoriadne žiadané. Možností zábavy i relaxu ponúkajú mnoho – od silvestrovského galavečera v spoločenskom dome s moderátorom Alešom Cibulkom, cez vystúpenie Standa Hložeka, až po ABBA Chiquita Revival. No pozor, ak vás tento nápad zaujal, treba konať rýchlo, lebo na tento termín zostávajú už len posledné miesta.

Nielen Silvester je už väčšinou vypredaný. Rovnako sú takmer vypredané adventné a vianočné pobyty. Obrovský záujem o tieto obľúbené pobyty v závere roka v Kúpeľoch Luhačovice je dôkazom, že Silvester nemusí byť len o hluku a množstve ľudí na námestí, ale dá sa stráviť aj príjemne, v atraktívnom prostredí kúpeľov.

Do zimy je však ešte ďaleko a preto máte možnosť využiť aj akčné balíčky na jesenné obdobie. Patrí k nim Jesenná relaxácia v Alexandrii a Víkend pre single cestovateľov, rovnako v hoteli Alexandria. V úvode roka 2017 je k dispozícii Novoročný kúpeľný pobyt v hoteli Palace.

Kúpele Luhačovice, a. s., sú najväčšou spoločnosťou poskytujúcou kúpeľné a rekreačné služby v Luhačoviciach. Liečia sa tu ochorenia dýchacích ciest, pohybového aparátu, tráviaceho ústrojenstva, látkovej výmeny (cukrovka), obehového ústrojenstva a onkologické ochorenia. Okrem kúpeľných pobytov je to ideálne miesto pre strávenie wellness víkendov a relaxačných pobytov. www.LazneLuhacovice.cz.

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply