Bešeňová na Veľkú Noc v akvaparku uvíta aj veľkonočným programom

Akvapark Gino Paradise Bešeňová si pre návštevníkov na Veľkú Noc naplánoval aj veľkonočný program a tak si prídu na svoje aj vyznávači tradícií a zaujímavostí. Na všetkých čaká veľkonočný víkend plný zábavy v bazénoch a toboganoch, ukážky ľudových tradícii, remesiel, plieskanie bičom a ešte oveľa viac.

Bešeňová

Jar pomaly prichádza a s ňou sa blíži Veľká noc. Najlepšiu veľkonočnú kúpačku chystajú v GINO PARADISE Bešeňová. Čaká tu na všetkých bohatý veľkonočný animačný program.
Už tradične, ako každý rok, sa vodný areál bude niesť v znamení ľudových tradícii. Počas veľkonočného víkendu je možnosť nazrieť do tajov ľudových remesiel a vidieť výrobky umeleckého košikárstva, výrobu kraslíc a techniky zdobenia, výrobu korbáčov z prútia, výrobky z dreva (korýtka, varechy), odlievanie sviečok zo včelieho vosku a včelie produkty.

Ľudové tradície bude v areáli prezentovať aj ľudová huba Haluška, ktorá predvedie tradičnú veľkonočnú oblievačku. Priamo z bazénov môžu návštevníci obdivovať plieskanie bičom, tí odvážnejší si to budú môcť aj vyskúšať. Pre najmenších budú pripravené tvorivé dielne, kde sa budú maľovať vajíčka a pliesť korbáče. O zábavu sa postarajú animátori so skvelým programom a súťažami.
Aj počas veľkej noci si návštevníci môžu vychutnať relax v 7 termálnych bazénoch, relaxačnom bazéne „Mara“ a atrakcie zábavno-adrenalínovej zóny, kde nájdu 30 m vysokú toboganovú vežu so 6 novými toboganmi, bazén s pravými morskými vlnami a detský vodný svet s hradom, šmýkačkami a vodnými delami.

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply