Turecké hotelové siete prezentovali svoje hotely v hoteli Bratislava

Dňa 2. apríla bratislavský hotel Bratislava hostil prezentáciu tureckých hotelierov zameraných najmä na hotely vyššej triedy. Cestovná kancelária Kartago tours v spolupráci s hotelmi v známych tureckých letoviskách odprezentovali destináciu Turecko predajcom zájazdov a partnerom z oblasti cestovného ruchu, v ktorom ponúkli informácie aj o hoteloch, ktoré zatiaľ na Slovensku nie sú v predaji.

Turecko prezentácia hotely

Celkovo boli predstavené hotely a hotelové siete značiek:

Maritim Club Alantur
Maxima Paradise
Sieť hotelov Papillon
Sieť hotelov Euphoria
Mari Myra
Imbat
Blue Sky
a nakoniec hotely Starlight a Sunrise, ktoré tvoria jeden obrovský komplex ponúkajúci ubytovanie až 4000 klientom s plným konfortom.

Zástupcovia hotelov prezentovali svoje zariadenia ako miesta ideálne často pre rodiny s deťmi s toboganmi a komplexnými službami ponúkajúcimi široký rozsah stravovania a bohatý program all inclusive. Pozvaní predajcovia vždy ponúkli aj priestor na otázky mimo základný popis hotela. Každý zo zúčastnených mal možnosť vyhrať ubytovanie na týždeň v troch hoteloch. Nakoniec však boli ocenení až štyria predajcovia zájazdov, ktorí získali ubytovanie v prezentovaných hoteloch.

Zdroj: kartago tours

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply