Hľadáte prácu v cestovnej kancelárií ako predajca či sprievodca?

Four Seasons, MaldivesČoskoro príde leto a niektoré cestovné kancelárie, ktoré sa nešpecializujú na celoročné dovolenky, budú opäť prijímať zamestnancov. Počas leta sa zvyšuje potreba cestovných kancelárií na kvalifikovaný personál a najmä jeho počet. Preto uplatnenie pravidelne nachádzajú ľudia skúsení, ale aj ambiciózni, ktorí nemusia mať celkom tie správne skúsenosti. V každom prípade prichádza obdobie, kedy majú šancu začať pracovať v cestovnom ruchu, vidieť vzdialené kúty sveta a vidieť a zažiť viac oveľa širšie zástupy ľudí. Ide však o prácu a tak k tomu treba pristupovať. Práve individuálni zamestnanci tvoria imidž firmy a tvoria aj svoje renomé pre ďalšie odporúčania a skúsenosti v iných cestovných kanceláriách.

Kde hľadať prácu v cestovnej kancelárií?
Máte možnosť buď priamo osloviť cestovnú kanceláriu, s ktorej ponukou sa viete stotožniť a jej politikou taktiež. Pokiaľ to tak nie je, práca môže byť komplikovaná. Pracovné ponuky sa v ejto chvíli začali objavovať na stránkach rôznych cestovných kancelárií. Pozrite si preto buď dnes, alebo aj neskôr, jednotlivé sekcie na stránkach kancelárií na Slovensku.

Ak nenájdete žiadnu ponuku, skúste kontaktovať cestovné kancelárie priamo. Občas nemusia ponuku zavesiť ihneď a môžete tak vpadnúť priamo do rany. A čo je lepšie, než vpadnúť do rany niekomu, čo práve zvažuje prijatie nového zamestnanca a hľadá znamenie, či je to teraz tá správna voľba.

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply