Kúpele Luhačovice si teraz môžete užiť výhodnejšie

Aj tento rok prichádza akciová spoločnosť Kúpele Luhačovice s atraktívnou ponukou až 20-percentných zliav za včasné objednanie pobytu na rok 2018. Ponuka first minute platí do 19. decembra 2017. Pobyty na budúci rok si tento rok po prvýkrát môžu klienti vyberať zo spoločného katalógu, ktorý predstaví ponuku Kúpeľov Luhačovice, a. s., aj Liečebných kúpeľov Jáchymov, a. s., ktoré spolu tvoria najväčšiu kúpeľnú skupinu v Českej republike SPA & WELLNESS NATURE RESORTS.

Novinkou budúceho roku v Luhačoviciach je Regeneračný pobyt so zameraním na dýchacie cesty s uhličitými kúpeľmi a individuálnymi aj skupinovými inhaláciami. Základom ponuky sú tradičné liečebné, relaxačné a wellness produkty. Nechýbajú ani veľkonočné, vianočné, adventné alebo silvestrovské pobyty s bohatým programom. Aj budúci rok do ponuky zaradili obľúbený pobyt Vo víre tanca s Janom Onderom a na niekoľkých súťažiach ocenený Víkend pre single cestovateľov. Prísť do najväčších moravských kúpeľov môžete aj na pobyty spojené s kultúrnymi programami a letnými festivalmi. Žiadané budú predovšetkým pobyty v čase začiatku hlavnej kúpeľnej sezóny, júlového Festivalu Janáček a Luhačovice alebo počas Dní slovenskej kultúry. Vďaka rozšíreniu a modernizácii si na pobyt v budúcom roku môžu návštevníci opäť vybrať bývalý penzión Riviera, ktorý sa mení na moderný trojhviezdičkový garni hotel s 75 lôžkami, recepciou a reštauráciou. Po roku je v ponuke tiež garni hotel Jestřabí.

Kúpele Luhačovice, a. s., sú najväčšou spoločnosťou poskytujúcou kúpeľné a rekreačné služby v Luhačoviciach. Liečia sa tu ochorenia dýchacích ciest, pohybového aparátu, tráviaceho ústrojenstva, látkovej výmeny (cukrovka), obehového ústrojenstva a onkologické ochorenia. Okrem kúpeľných pobytov je to ideálne miesto pre strávenie wellness víkendov a relaxačných pobytov. Kúpele Luhačovice sú to pravé miesto na zdravotnú dovolenku a odpočinok.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply