Nákup dovoleniek na splátky mierne narástol

Niektoré cestovné kancelárie zaznamenali zvýšený záujem o dovolenky na splátky. Tento trend môže byť zapríčinený viacerými faktormi. Ľudia sa podľa našich informácií priamo informujú v cestovných kanceláriách, či táto možnosť je, alebo po jej ponúknutí ju vyžijú. Oproti milému roku ide o mierny nárast záujmu. Dovolenka na splátky je riešením pre rodiny, ktoré v čase nákupu nedisponujú dostatkom finančnej hotovosti. Mnohí predajcovia sú skúsení a majú vybavenie na to, aby proces kúpy na splátky trval len pár minút. Vždy ale závisí na čase a situácií.
Tento jav mohla zapríčiniť aj akcia jedného z najznámejších poskytovateľov nákupu na splátky Home Credit. Ten totiž v súčasnosti umožňuje zakúpiť zájazd bez toho, aby ste mali pri sebe hotovosť a zároveň nepreplatíte navyše ani korunu. 0% navýšenie však platí len v prípade, že so 4. mesačnej splátky sa vám podarí splatiť celý zájazd.

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply