Skúsenosti a odporúčania na nových stránkach o kapverdskom ostrove Sal

Kapverdský Sal a stránkyCestovateľom, ktorí radi analyzujú ešte pred cestou, neraz zaujímajú aj odporúčania iných cestovateľov. Plánovanie dovolenky má svoje čaro a pokiaľ sa náhodou chystáte na čoraz viac známejšie Kapverdské ostrovy, potom istotne siahnete po internetových zdrojoch a informáciách o Kapverdách. Zo Slovenska sa lieta priamym letom z Bratislavy na ostrov Sal, ktorý sa už neraz spomína na slovenských stránkach Kapverdy.cestovanie.biz. Tieto stránky sú na internete už približne tretí rok pomerne cenným zdrojom informácií azda pre každého cestovateľa týmto smerom a často sú aj cieľom novinárov, ktorí prichádzajú po inšpiráciu. Časť z nich dokonca slušných, keďže si práva na použitie obsahu vyžiadajú. Nedávno sa však z ostrova vrátil aj cestovateľ Tomáš, ktorý priamo na Sale pripravil obsah písaný na jeden šup.

Sal z roku 2013
Popísal ostrov, miestami stručne, inde podrobne práve teraz a tak prichádzajú vlastne čerstvé informácie medzi ľudí. Odporúča miesta ako Buracona, Salinas a ďalšie. Nezabudol ani na niekoľko informácií o miestnych hoteloch a kvalitách ich služieb, prípadne odporúčania na cesty a poznávanie. Stránky sa budú ešte priebežne dopĺňať, no už teraz možno hovoriť, že ponúkajú zoznámenie sa s ostrovom a jeho zaujímavosťami na niekoľkých stranách doplnené o fotografie z miesta nie staršie dnes ako 1 mesiac.

Celý cestopis nájdete na stránke www.kapverdy.1q.sk

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply