Do kráľovského Bahrajnu poletí Hydrotour priamo z Bratislavy

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – kráľovský Bahrajn. Priame nonstop lety z Bratislavy do Bahrajnu trvajú iba 5 hodín a štartujú už od októbra 2023.

Bahrajn Hydrotour

Dva luxusné hotelové rezorty v ponuke

Hosťom budú k dispozícii luxusné hotelové rezorty Vida Beach Resort Marassi Al Bahrain 5* a Address Beach Resort Bahrain 5* s kvalitnými all inclusive službami a nádhernými plážami s jemným bielym pieskom. Oba hotely majú priamy vstup do nového obchodného centra postaveného spoločnosťou Emaar, ktorá vybudovala aj známy Dubai Mall, najväčšie obchodné centrum na svete.

Bahrajn Hydrotour

V ponuke budú i ďaľšie prestížne hotely – Sofitel Bahrain Zallaq Thalassa Sea & SPA, Jumeirah Gulf of Bahrain Resort and SPA, Ritz Carlton Bahrain, či Four Seasons Hotel Bahrain Bay. O program pre deti i dospelých sa budú starať slovensky hovoriaci animátori cestovnej kancelárie Hydrotour, ktorí spolu so skúsenými delegátmi budú hosťom permanentne k dispozícii.

Výlety do okolia zážitok ešte obohatia

Atraktivitu kráľovstva umocňujú výlety k rozprávkovým plážam, na fascinujúce miesta opradené slávnou históriou ostrova, neobjavené prírodné skvosty či historické pamiatky Saudskej Arábie, ale i na unikátny okruh Formuly 1 v srdci bahrajnskej púšte. Hostí určite uchváti moderné hlavné mesto Manáma s obchodnými centrami, promenádami s množstvom reštaurácii a barov, unikátna mešita i staré mesto s uličkami s množstvom obchodov ponúkajúcich orientálny tovar.

Informácie o destinácii je možné nájsť na stránkach Hydroutour.sk

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply