Cestovateľská súťaž: vyjadrite svoj názor a vyhrajte pobyt, knihy a iné ceny

Liptovský Ján, regióny SRRadi súťažíte a vyhrávate zaujímavé ceny? Magazín Zaujimavosti.net pripravil na celú jeseň zaujímavú súťaž pre cestovateľov a milovníkov slovenských regiónov. Celkovo je pripravených až 10 miest, čo znamená desať výhercov pekných balíčkov cien. Magazín svoju súťaž spustil najmä preto, aby mal zdroj informácií o tom, ktoré regióny a miesta majú Slováci radi, s ktorými cestovnými kanceláriami cestujú, aký druh dovolenky preferujú, ale získajú tak aj informácie o tom, ktoré slovenské regióny majú podľa názoru odpovedajúceho slabú propagáciu, prípadne ktoré hrady sú najobľúbenejšie a aké krajiny vnímajú ako bezpečné a nebezpečné. Viacero otázok tak môže priniesť prekvapivé odpovede. Pre súťažnú anketu dokonca pripravili samostatnú stránku na adrese www.sutaz.info, kde je nutné vybrať a vyplniť jednotlivé odpovede a vyplnenú anketu odoslať. Pre viac informácií môžete siahnuť aj priamo po skrátenom odkaze: http://a5.sk/11

Partnermi a sponzormi súťaže sú Hotel Plus Bratislava, štýlová kaviareň Shtoor na Štúrovej ulici, predajca fototechniky Megafoto.sk, detská kozmetika Bupi, slovenská kvalitná káva Ebenica, IKAR a jeho online eshop s knihami Bux.sk, herný obchod Gameexpres, SEAT Slovensko, sieť stránok ZET.sk a ďalší.

foto: ilustračné foto, Regióny SR, Liptovský Ján

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply