Čínsky národný cirkus ohromil nemeckých divákov, čoskoro u nás

Čínsky národný cirkusRadi by ste zažili niečo z výnimočného cirkusového umenia Čínskeho národného cirkusu? V posledných týždňoch artisti tohto svetoznámeho cirkusu vystupujú v Európe a čo chvíľa dorazia aj na Slovensko. Naposledy sa predstavili v Nemecku, kde žnú úspech. Malou motiváciou tak možno bude tlačová správa k blížiacemu sa vystúpeniu.

Najlepšia svetová akrobatická show – Čínsky národný cirkus – zahájil svoje veľké európske turné. Aj tohto roku s celkom novým programom FENG SHUI Životná harmónia, žne úspechy na všetkých svojich predstaveniach. Čínsky akrobati doposiaľ vystúpili v Berlíne, Frankfurte, Hannoveri a tiež v dvojtisícovej olympijskej hale v Mníchove. Diváci odmeňujú akrobatov dlhotrvajúcim potleskom po každom jednotlivom čísle a na záver nechýba standing ovation. Turné má celkovo cez 120 zastávok po celej Európe, vrátane šiestich vystúpení v Českej republike a jediného exkluzívneho na Slovensku.

Aktuálne turné FENG SHUI Životná harmónia, neohromuje len precíznymi a nenapodobniteľnými akrobatickými výkonmi, pri ktorých sa tají dych všetkým vekovým kategóriám, ale tiež dokonalým hudobným sprievodom. O ten sa postaral populárny nemecký spevák a skladateľ Konstantin Wecker. Hudba kombinuje prvky modernej popovej a rockovej hudby s tradičnými čínskymi motívmi. Skvele dopĺňa dynamiku celej show a dopomáha tak vytvoriť unikátnu kulisu pre akrobatické čísla.
Rovnako, ako v predchádzajúcich show Čínskeho národného cirkusu, sú i tohto roku, jednotlivé akrobatické výstupy prepojené pútavým príbehom. Vystúpenie tak pôsobí celistvým dojmom a dokáže divákov strhnúť.
Tešiť sa opäť môžete na vzpieranie, žonglovanie a točenie tanierov, „vnútornú silu“ Chi Kung, vďaka ktorej sa akrobati stávajú imúnnymi voči čepeliam dýk, hadích mužov a ženy, stojky na rukách a saltá, kúzelné a Chiao Ti – zápasy a simulácie zvieracích pohybov v bojových tancoch a ďalšie formy tradičnej čínskej akrobacie.

Nová show FENG SHUI Životná harmónia sa v termíne 20. marca 2013 po prvýkrát predstaví, slovenským divákom, exkluzívne v Bratislave. V Českej republike je o predstavenia obrovským záujem, keďže diváci ho poznajú už z predošlých rokov. Neváhajte a zaistite si včas svoje vstupenky v predpredaji v celej sieti TICKET ART – www.ticket-art.sk, Tipos – www.tipos.sk a Predpredaj.sk – www.predpredaj.sk. Viac informácií, fotografie a videá nájdu diváci tiež na oficiálnej web stránke podujatia – www.cinsky-narodny-cirkus.sk

Mediálnym partnerom predstavenia je aj magazín www.Zaujimavosti.net

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply