Dominika Cibulková na Maldivách si užíva exotiku

Maldivy, už samotný názov je synonymom exotickej dovolenky na bielych plážach v čistom mori s nejakým tým kvetom vo vlasoch. Maldivy sú naozaj krásnym miestom. Z tisíciek ostrovov si stačí vybrať ten správny s dobrým hotelom a samozrejme mať na veľmi nákladný pobyt v niektorom z miestnych súkromných rezortoch.

Dominika konečne na dovolenke
Azda najviac momentálne Maldivy propaguje Dominika Cibulková a možno si to ani neuvedomuje. Všetci jej fanúšikovia, ktorých má len teraz viac ako 556 tisíc, na jej Facebooku môžu vidieť pár fotiek priamo z bielej maldivskej pláže. Mužských fanúšikov však zrejme najviaczaujala fotografia Dominiky na toalete pred zrkadlom, kde sa objavila atraktívna, opálená s bielym tričkom, cez ktoré presvitajú určité časti Dominikiných pŕs. Samozrejme, že si to mnohí všimli a ihneď komentovali. Ako inak, pochvalne.

Cibulková Maldivy

Fotografia pochádza z jej Facebooku a zachytáva jej včerajší prvý deň dovolenky, nevidno jej do tváre, ale dostatočne si každý vie predstaviť pohodu, ktorú si zaslúžene užíva. Stále o našej tenistke počúvame len v rámci športových novín. Len málo vieme o tom, že vie a dokáže aj len tak vypnúť a na niekoľko dní nerobiť nič. Tak teda prajeme príjemnú dovolenku a my ostatní sa snáď raz stretneme na Maldivách. Musíme to však stihnúť do 30 rokov. Podľa vedcov v tom čase ostrovy klesnú a postupne začnú zanikať.
Foto: Facebook, Dominika Cibulková

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply