Z Bratislavy sa bude lietať už aj do Berlína a do Moskvy

Bratislavské letisko dnes informovalo o spustení nového zimného letového poriadku, ktorý prináša niekoľko zásadných noviniek. Bratislava sa totiž ocitne na leteckých mapách dvoch významných európskych metropol. Od apríla 2015 sa tiež vďaka leteckej spoločnosti Ryanair začalo lietať aj do Madridu a Atén, čím Bratislavu spojili s metropolami Španielska a Grécka. Ryanair v rámci nového letového poriadku od 25. októbra spúšťa lety do a z Berlína dokonca v počte 7x za týždeň a platný bude do 27. marca 2016.

Nová ruská letecká spoločnosť Pobeda a lety do Moskvy
Výrazným posilnením leteckého spojenia môže byť nová letecká spoločnosť Pobeda, ktorá je dcérskou spoločnosťou významného prepravcu Aeroflot. Linka do Moskvy smerujúca na letisko Vnukovo bude vo frekvencii taktiež 7x za týždeň. K dispozícií bude leteckej spoločnosti Boeing 737-800 novej generácie a prvý let sa uskutoční 1. decembra. Pobeda má dokonca podľa internetového hodnotenia 4. miesto ako najlepšia letecká spoločnosť.

Moskva

S ČSA ešte častejšie
České aerolínie (ČSA) rozšíria lety na linke Praha – Bratislava – Košice a späť na všetky dni v týždni. V utorok a vo štvrtok pribudnú poludňajšie lety. Spolu s ČSA tak budú z bratislavského letiska operovať pravidelné linky štyria prepravcovia. Mimo Ryanair a Pobeda totiž lieta aj flydubai.

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply