Ponuky cestovných kancelárií začali pred Vianocami

Azda všetky cestovné kancelárie, ktoré niečo na Slovenskom trhu znamenajú a patria medzi najväčšie, už svoje ponuky ukázali. Stíhajú tak Vianoce a možnosť, že niekto práve dovolenku kúpi ako darček celej rodine. Cestovné kancelárie stihli predvianočné obdobie svojimi ponukami na leto 2012. Viaceré lákajú na zľavy za skorý nákup, alebo deti zadarmo.

Billboardy aj televízne reklamy
V mestách sa objavili billboardy rôznych cestoviek. Napríklad Tiptour, starý vizuál reklamy pre Satur, niečo som zhliadol pre Hydrotour, ale prezentujú sa aj Fifo a tiež Azur Reizen, ktorý tradične nalákal známu osobnosť na prezentovanie CK.
Jana HospodárováTentoraz je to Janka Hospodárová obklopená ťavami. Prehnane zreštušovaná a ťavy vyzerajúce neškodne, no pri domyslení je jasné, že ide o reklamu nie na ZOO, či cirkus, ale dovolenky. V televízií sa objavuje jediná reklama na cestovné kancelárie, tradične Hydrotour. Na internetovú reklamu stavilo Kartago tours, ktoré s viacerými bannermi láka na viacero noviniek, destinácií a podobne.
Poväčšine každý cestovka ponúka viacero zliav a tiež s amôžeme tešiť na pár noviniek a klasiky. Pokiaľ chcete kúpiť svojim blízkym zájazd pod stromček, vyskúšajte možnosť vyhotovenia darčekového poukazu, ktorá v cestovkách existuje. Nezabudnite sa opýtať.

Matej Mravec: Otec malej rodiny a cestovateľ, ktorý najviac miluje Európu, Slovensko a Karibik. Čitateľ kníh českých cestovateľov, encyklopédií zameraných na amazonské pralesy a fanúšik dokumentárnych kanálov káblovky.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply