Čedok je späť na Slovensku, záujem o odlety z Bratislavy je obrovský

Bratislava, 31. januára 2023 – Odkedy cestovná kancelária Čedok oznámila svoj návrat na slovenský trh, tisíce Slovákov si zakúpilo svoju dovolenku pri mori s odletom z Bratislavy. Počas týchto dvoch mesiacov dominovali najmä pobytové zájazdy do Turecka, Albánska, Bulharska a na grécke ostrovy Kréta a Rhodos. Slováci mali záujem najmä o päťhviezdičkové a štvorhviezdičkové hotely s all inclusive, preferovali rodinné izby a ubytovanie na pláži.

čedok lieta z Bratislavy

Čedok, jedna z najznámejších cestovných kancelárií s tradíciou od roku 1920, ponúka v tejto letnej sezóne deväť leteckých destinácií priamo z Bratislavy. Cestovatelia si svoje dovolenky môžu zakúpiť online alebo prostredníctvom viac ako 200 partnerských predajcov, pričom je dovolenkárom garantovaná uvedená konečná cena, a to aj v prípade zvýšenia cien paliva a emisií.

Od leta 9 destinácií z Bratislavy

„Dovolenkári zo Slovenska už našu cestovnú kanceláriu veľmi dobre poznajú, a od letnej sezóny ponúkneme 9 destinácií z Bratislavy  a ďalšie zájazdy. S cieľom naplniť cestovateľské sny pripravujeme v budúcnosti rozšíriť miesta aj odletov na ďalšie slovenské letiská a do niekoľkých mesiacov chystáme otvorenie kamennej prevádzky v Bratislave,“ predstavil Stanislav Zeman, generálny riaditeľ spoločnosti Čedok.

Klienti sa môžu počas dovolenky tešiť na maximálnu starostlivosť a overené služby Čedoku, teda servis česky alebo slovensky hovoriacich delegátov, kvalitné a široké portfólio hotelov pre všetky cieľové skupiny, rôzne druhy dopravy a stravovania, ale aj na výlety alebo detské kluby so zábavným programom pre najmenších cestovateľov. Najstaršia cestovná kancelária v regióne bude v rámci leteckej prepravy spolupracovať so spoločnosťami Smartwings, Air Cairo, Corendon Airlines a aj s Ryanairom. Čedok bude komunikovať s klientmi aj na slovenskom FacebookuInstagrame.

Juraj Sliacky

S návratom na Slovensko oznamuje Čedok aj nového country manažéra pre Slovensko. Tým bude Juraj Sliacky. Do Čedoku prinesie viac než 30 rokov skúseností v cestovnom ruchu.

„Čedok je na Slovensku veľmi dobre známa cestovná kancelária a prešla veľmi dlhú a zaujímavú cestu. Dnes sa opätovne dostáva na pozície, ktoré mu právom patria a jeho prerod na modernú, flexibilnú a kreatívnu cestovnú kanceláriu s dôrazom na aplikovanie najmodernejších technológií do cestovného biznisu je mimoriadne impozantný. Tento zaujímavý vývoj oslovil aj mňa a budem sa snažiť prispieť mojimi skúsenosťami z cestovného ruchu a pomôcť Čedoku reetablovať sa na Slovensku a ponúknuť s celým tímom náročnému slovenskému klientovi bezchybný servis a skvelé dovolenkové zážitky,“ doplnil nový country manažér pro Slovensko Juraj Sliacky, ktorý nastupuje do Čedoku od februára. Za sebou má dlhoročnú prax v slovenských cestovných kanceláriách Hydrotour, Kartago tours a DER Touristik.

Návrat cestovnej kancelárie Čedok na Slovensko

„Návrat cestovnej kancelárie Čedok na Slovensko je výbornou správou! Čedok má nielen dlhoročnú tradíciu, kvalitný servis, ale aj overené služby. Z nášho hľadiska sa otvárajú k dispozícii pre Slovensko zaujímavé destinácie, ktoré Slováci radi navštevujú. Záujem o cestovanie na Slovensku je citeľný a potvrdila to aj posledná letná sezóna. Vítame, že sa bude opäť pohodlne lietať z Bratislavy do destinácii akými sú Mallorca, Rhodos, Antalya a iné,“ dodal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika Dušan Keketi.

Okrem priamych letov z Bratislavy si klienti zo Slovenska môžu rezervovať aj dovolenky s odletom z Brna alebo Ostravy. Vďaka výhodnému dopravnému spojeniu zo Slovenska na moravské regionálne letiská môžu spoznať aj jedinečné destinácie ako Fuerteventura, Tenerife, grécky ostrov Thassos alebo Madeira. Pre záujemcov o exotickú dovolenku v ďalších destináciách má Čedok ponuku priamych letov Dreamlinerom z Prahy.

Klienti si môžu vybrať aj zo zájazdov vlakom, autobusom aj autom, od Maďarska, Rakúska po Českú republiku. Môžu vyskúšať kúpeľné pobyty v kúpeľoch Harkány alebo navštíviť Budapešť. V Chorvátsku si môžu užiť vlakom dovolenku na Jadrane. Cestovatelia môžu tiež vyskúšať aj najobľúbenejšie poznávacie zájazdy v Turecku, Albánsku alebo predĺžené víkendy v európskych hlavných mestách, napríklad v Paríži.

Prehľad destinácií Čedoku s odletmi z Bratislavy:

Destinácia              Krajina                    Letecká spoločnosť

Burgas                         Bulharsko                    Smartwings
Kréta/Heraklion           Grécko                         Smartwings
Rhodos                        Grécko                         Smartwings
Mallorca                      Španielsko                   Smartwings
Tirana                          Albánsko                     SmartwingsP
Hurghada                    Egypt                           Air Cairo

Marsa Alam                 Egypt                           Air Cairo

Antalya                        Turecko                       Corendon Airlines

Malta                          Malta                          Ryanair

Všetky zájazdy s odletom alebo odchodom zo Slovenska a ďalšia rozšírená ponuka od Čedoku sú v predaji na  www.cedok.sk. S možnosťou platby priamo v eurách. Tiež na online na najväčších cestovných portáloch Invia.sk, Zajazdy.sk či Pelikan.sk alebo u viac ako 200 ďalších partnerských predajcov.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply