Svoje HAPPY video má aj Žilinský samosprávny kraj a jeho atrakcie

ŽSK HappyŽilinský kraj má pre svojho návštevníka čo ponúknuť. Presvedčí vás o tom aj vo svojom vlastnom HAPPY videu inšpirovanom Pharellom Williamsom. To sa odohráva na rôznych miestach ako je Pribylina, Terchová, Žilina, Stará Bystrica, Liptov, akvapark Bešeňová, múzeá Kysúc, okolie budatínskeho zámku, a napríklad aj Oščadnica a hotel Marlene. Do tohto videa zapojili slušne veľa tanečníkov, ba dokonca aj samotného župana Juraja Blanára s ďalšími predstaviteľmi kraja. Nechýba nejaký ten kroj, folklór, rôzne atrakcie celého ŽSK a najmä mnoho detí a reálnych ľudí v ich práci zároveň.

Happy je známa skladba od interpreta Pharella Williamsa, ktorú do svojej verzie dáva mnoho ľudí, partií, škôl, organizácií a ukazujú svetu, ako sa vedia zabávať oni. Nedávno sa na Slovensku dosť výrazne predviedli autori videa z Vysokých Tatier.

Cestovateľ milujúci svoju rodnú krajinu, regióny Slovenska, ale aj neotrepané bezpečné turistické ciele s dobrými ľuďmi. Víta tipy na zaujímavosti slovenských regiónov a nepohrdne ani zážitkami z ciest v zahraničí.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply