3 dôvody, prečo stráviť s partnerom romantický víkend na chate na Orave

Čerstvý vzduch, snehová prikrývka, nádherný les, ticho a oddych od rušného mesta s partnerom. V dnešnej dobe je príliš ľahké nechať sa rozptyľovať a odsunúť na druhú koľaj spoločne strávený čas. Zažite spolu romantický víkend na chate na Orave. Ak ste zvyknutí na hotely či apartmány, je čas na zmenu!

drevenice zruby ubytovanie

zdroj: fiemso.com

Dokonale strávený čas vo dvojici

Či už tvoríte pár krátko, alebo to spolu ťaháte už niekoľko rokov, víkendový pobyt v horskej chate bude príjemným osviežením vzťahu. Vymaní vás z každodenného kolobehu a konečne si nájdete dostatok času na niekoľkohodinový rozhovor. Oravské lesy a lúky majú čarovnú atmosféru i v zime. Verte, že si ich zamilujete.

Hotelová izba často pôsobí stiesnene a neposkytne vám toľko súkromia ako chata, ktorú môžete mať celú len pre seba. Orava ponúka množstvo typov chát – tradičné zruby v slovenskom štýle bez WiFi i moderné chalety so súkromnou vírivkou a saunou. Tak sa nachvíľu odpojte, založte si oheň a relaxujte spoločne pod nočnou oblohou. Nikto a nič vás nebude rušiť. Pri troche šťastia sa vám ráno naskytne výhľad na srnky či jelene.

Raňajky do postele a večera pripravená s láskou

Pracovný život vám veľakrát ani nedovoľuje vyhradiť si dostatok času na uvarenie dobrého jedla. Veľa ľudí sa stravuje v práci a počas víkendov si zvyknú objednať jedlo z reštaurácie. Čo chutí lepšie ako domáca strava? Na chate v horách budete mať pocit, že sa zastavil čas.

A konečne vznikne priestor na prípravu spoločných kráľovských raňajok a varenie obľúbeného jedla. Po dlhšej lesnej prechádzke vám to obidvom dobre padne. A povedzme si na rovinu – hotelové reštaurácie ponúkajú dookola tie isté jedlá, ktoré časom omrzia. Navyše, spoločné varenie utuží vzťah a opäť si budete bližší. K tomu fľaša vína a oheň v krbe – romantika ako vyšitá.

Únik z uponáhľaného mesta

Rekreačné chaty v srdci Oravy vám pripomenú, čo je to skutočný pokoj a pohoda. Preskúmajte spoločne tento kút Slovenska, zatvorte dvere za povinnosťami a doprajte si aktívny oddych. Ak radi lyžujete, odporúčame lyžovačku na Kubínskej holi. Alebo si spravte túru na Roháče. Psychohygiena je zaručená.

Pobyt v tejto pokojnej lokalite môžete stráviť aj tým, na čo doma bežne nemáte čas. Čo keby ste si zahrali karty? Odložte mobil a vráťte sa do starých dobrých čias, keď vás nikto nenaháňal cez telefón.

drevenice zruby ubytovanie

zdroj: fiemso.com

Chatu snov nájdete na portáli fiemso!

Hľadáte ubytovanie ako z rozprávky? Pri výbere chaty je rozhodujúcim faktorom aj cena. Portál fiemso.com vám dáva istotu, že nájdete ubytovanie za tú najlepšiu cenu. Bez poplatkov navyše či provízie. Platíte priamo ubytovateľovi. Tak neváhajte a pozrite si ponuku chát ešte dnes. Zasnežená Orava už na vás čaká!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply